banner10

Ak Parti Van Belediye Başkan adayları açıklandı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Cevdet Yılmaz Ak Parti Van Belediye Başkan adaylarını açıkladı..

Ak Parti Van Belediye Başkan adayları açıklandı

31 Mart 2019 tarihinde gerçekleştirilecek yerel seçimlerinde AK Parti’nin Van ilçe belediye başkan adayları, İskele Mahallesi’nde bulunan 15 Temmuz Şehitler Parkı Konferans Salonu’nda düzenlenen toplantıda tanıtıldı.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Cevdet Yılmaz Ak Parti Van Belediye Başkan adaylarını açıkladı..

Bugün açıklanan liste ile 17 Ocak 2019 Perşem günü akşam saatlerinde yayınladığımız açıklanması beklenen listenin yüzde yüz aynı olması. Habercilik açısından hassasiyetimizin ve kaynaklarımızın güvenilirliğinin bir sonucudur. 

17 Ocak 2019 Perşembe günü yayınladığımız, AÇIKLANMASI BEKLENEN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ TIKLA KONTROL ET.. 

İŞTE AÇIKLANAN BELEDİYE BAŞKAN ADAYLARI LİSTESİ:

İPEKYOLU: MUHSİN AYDIN

EDREMİT: İSMAİL SAY

TUŞBA: SALİH AKMAN

ERCİŞ: A.MENAF TURAN

GEVAŞ: MURAT SEZER

ÇATAK: ABDURRAHMAN ŞEYLAN

SARAY: KEMALETTİN ARACI

ÇALDIRAN: ŞEFİK ENSARİ

ÖZALP: ŞEMSMAHFUZ HALİD KADİRHANOĞULLARI

BAŞKALE: İSMAİL AYAZ

BAHÇESARAY: MEKİ ARVAS

MURADİYE: KEMAL POLAT

GÜRPINAR: HAYRULLAH TANIŞ

Kaynak: Van Postası Haber / Ziya Türk

Güncelleme Tarihi: 20 Ocak 2019, 17:36
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mustafa Ergül
Mustafa Ergül - 3 ay Önce

Bu listeyi Van halkına dayatan utansın Bu büyük bir projedir Rant ve koltuk kavgasıdır Dertleri Ak Parti devlet ve millete hizmet değildir Pasif adayları öne sürerek Ak Partiyi Van’da bitirme projesidir Bu projede imzası olan bu listeyi en çok isteyen sayın Kayatürke hayırlı olsun Halkı HDP’ye mecbur bıraktılar Bu güzel şehri gelen bir parça alıp götürüyor Ama burada notum olsun Sizler gelip geçicisiniz Bir gün Van’ın asıl sahipleri sizi siyasetten silerler

Mustafa Ergül
Mustafa Ergül - 3 ay Önce

Tam 16 yıldır Bedirhanoğlu ailesi ile uğraştınız. Elinizden geleni yaptınız. Ak Parti'de siyaset yapmasını engellemek için genel merkeze ve bakanlara yalakalık yaparak karaladınız, iftira attınız. Şeref Bedirhanoğlu'nun siyasette önünü kesmek için her türlü pisliğe müracaat ettiniz. Şimdi aynısını Cemal Bedirhanoğlu'na yaptınız, ismini listeden silmeyi başardınız. Ama o kirli hesaplarınız ve ihanetleriniz tutmayacak. Bedirhanoğlu'nda olan o şeref ve onurdan mahrum olduğunuzdan dolayı bu ismin listede olmasını kendinize yediremediniz. Lakin herkes farkında, Bedirhanoğlu ailesi hiç kimsenin cebine girecek kadar küçük bir aile değildir. Kimin ne olduğunu ne yaptığını çok iyi biliyoruz! Sıcacık makam odalarınızda memlekete ve halka hizmet etmeyi bıraktınız, işiniz gücünüz Bedirhanoğlu ile uğraşmak oldu. Sizin korkularınızı biliyoruz. Bedirhanoğlu adı sizin korkulu rüyanız olmuş: Ya şimdi Bedirhanoğlu Ak Parti'de bir yerlere gelirse hepinizin foyası ortaya çıkacak diye ödünüz kopuyor. Bakın Şeref Bedirhanoğlu'na yaptığınızı edebimizden, kendimizden utandığımızdan yuttuk. Ancak Cemal Bedirhanoğlu'na ve bu büyük aşirete yaptığınızı yutmayacağız. Tam 16 yıldır etrafınızda ne kadar aç yandaş firma varsa hepsini zengin ettiniz. Van'ın her tarafını parsel parsel paylaştınız, firmalarınızı kurup birbirinize peşkeş çektirdiniz. Bundan sonra Van'da siyaset yapan babamız da olsa, babamızın oğlu da olsa iki gözümüz de olsa yanlış yapanların yaptıklarını yanına bırakmayacağız. Sizin derdiniz devlete, millete, partiye, Van halkına hizmet etmek değildir. Sizin derdiniz çalmaktır, çıpmaktır. O güzelim şehri rezil rüsva ettiniz. Bu hep böyle gelmiş böyle gidecek diye bir şey yok!!! Yaptığınız bir çok pisliği sayın cumhurbaşkanının bilmediğinden adım gibi eminim. Bu meseleleri cumhurbaşkanına taşımak da boynumuzun borcu olsun. Sizin tehditlerinize boyun eğersem namertim. Ben burdayım, elinizden geleni yapın.
SEN YANMAZSAN, BEN YANMAZSAM NASIL ÇIKAR KARANLIKLAR AYDINLIĞA???

Mustafa Ergül
Mustafa Ergül - 3 ay Önce

Bu fiyasko liste ile Ak Parti Vsn'da başarısız olursa hangi milletvekilinin işine gelir??? Büyük bir ihanete imza attılar!

bozkurt
bozkurt - 3 ay Önce

Van AK PARTİ Milletvekili ve yönetiminin BELEDİYE Seçimlerini kazanalım diye bir derdi yok, HDP Kazanır, fezlekeler açılır, KAYYUM ATANIR diye düşünüyorlar.Çünkü AK Parti' nin kazanacağı bir Belediye, Milletvekili seçimlerinde ADAY olur. Buda ne vekillerin nede yönetimin işine gelir.

muradiyeli
muradiyeli - 3 ay Önce

yazıklar olsun bunları van halkına daya tana kazanacak kişileri koymadiniz gittiniz nekadar fetö btpli varsa seçtiniz hesabını er yada gec vereceksiniz Reise.. .

Baba dağlı
Baba dağlı - 3 ay Önce

Ne kadar boş işe yaramaz adam varsa getirmisler aday yapmışlar cemal bedirhanoglu dururken kemal polat kim ya ak yüzün kara yüze dönmesi yakındır

Gizliistihbarat
Gizliistihbarat - 3 ay Önce

Bunu iyi bilin yapılan her şeyden tüm üst yetkililerin bilgisi olacak

Nadir Demir
Nadir Demir - 3 ay Önce

Hepsine başarılar diliyorum

SIRADAKİ HABER