banner10

Abdulahat Arvas, 'Derdi olan yollara düşer'

Adalet ve Kalkınma Partisi AK Parti Van Milletvekili ve TBMM Çevre Komisyonu Üyesi Abdulahat Arvas, Van’ daha iyi ve kaliteli bir hizmet sunmak için ziyaretlerini sürdürüyor.

Abdulahat Arvas, 'Derdi olan yollara düşer'

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Meclis tatili boyunca gerek Van’ın merkez ve ilçelerinde gerekse Ankara’da Vanlı vatandaşlar vatandaşlarla bir araya gelerek sorunları dinleyen AK Parti Van Milletvekili Abdulahat Arvas, milletin ve memleketin hizmetinde olduğunu söyledi.

Seçimden seçime vatandaşı ziyaret etmediklerini yılın 365 günü Van’ın sorunlarını dinlediğini ve çözüm yollarının aradığını söyleyen Arvas, “seçimden seçime çalışan bir parti değiliz insanlarımızın sorun ve sıkıntıları bizim için önemli, insanımıza, Vatandaşımıza hizmet için varız, derdi olan yollara düşer bizim de derdimiz memleketimizdir dedi.

MEMLEKETİMİZİN HİZMETİNDEYİZ
Arvas, “Derdi olan yollara düşer diyor Üstad. Bizim derdimiz memleketimizdir ve bundandır Meclis tatili dönemi boyunca, Van ve İlçelerinde her gün yollara düşerek Vatandaşlarımızla bir araya gelip acı ve sevinçlerini birlikte yaşayarak tatil sürecini bitirdik. Van’da olduğu gibi Ankara’da da yoğunluğumuz devam ediyor. Hem odada hem koridorda bizleri ziyaret eden vatandaşlarımızla bir aradayız. Biz Milletimiz ve Memleketimizin hizmetindeyiz. Her ne kadar Meclis tatili bitmiş olsa da Gönlümüz Van’da.  Ankara’da Van’daki hemşerilerimizle bir araya geliyor, toplumsal taleplerle ilgileniyoruz.” diye konuştu.

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER