banner15

Vali Bilmez, Van FM'de Ziya Türk’ün program konuğu olacak

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez bugün saat 17.00’de Van FM’de Gazeteci Ziya Türk’ün hazırlayıp sunduğu Van’da Gündem Programı’nın canlı yayın konuğu olacak. 

Vali Bilmez, Van FM'de Ziya Türk’ün program konuğu olacak

VAN POSTASI GAZETESİ ÖZEL

Van FM’de yayınlanan Gazeteci Ziya Türk’ün hazırlayıp sunduğu Van’da Gündem Programı’nın bugünkü canlı yayın konuğu Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez olacak.

Daha önce Muradiye Kaymakamlığı yapan, Van Valisi olarak atanan Mehmet Emin Bilmez,  atandıktan sonra 31 Mart 2019 seçimlerine kadar Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekilliği de yaptı. 19 Ağustos 2019 tarihinde Bedia Özgökçe Ertan’ın İçişleri Bakanlığı tarafından görevden uzaklaştırılması üzerine tekrar Van Büyükşehir Belediye Başkan Vekili olarak atandı. 

12 Haziran 2020 Cuma Günü (Bugün) saat 17.00'da Van FM’de canlı yayın konuğu olacak olan Vali Bilmez, Van’da gerçekleşen yatırım ve hizmetlerin yanı sıra, yaşanan çığ felaketi, Başkale Depremi ve Pandemi döneminde yapılan çalışmalar hakkında değerlendirmelerde bulunacak. 

Kaldırılan seyahat kısıtlamaları ile batıdan gelenler nedeniyle Van’da vaka sayıları nasıl etkilendi. Van’daki korona virüs tablosu hangi aşamada? Yeni normallerin uygulanarak tedbirlerin gevşetilmeye başlandığı bu dönemde dikkat edilmesi gereken konular. Üretim ve sosyal hayat ile ilgili alınan tedbirlerin de konuşulacağı programda, pandemi ile mücadelede Türkiye genelinde 81 il içinde Van’ın durumu da değerlendirilecek.

Programı takip etmek isteyenler 97.0 frekansından yayın yapan Van FM’i radyolarından, mobil uygulamadan ve feacebooktan görüntülü olarak dinleyip izleyebilecek. 

Kaynak: Van Postası Gazetesi

YORUM EKLE
YORUMLAR
bozkurt
bozkurt - 3 hafta Önce

Ziya Bey, Vali beye, Van milletvekilleri ve Stk yetkililerinin çok iyi KARANTİNADA kaldıklarının, bazılarının hala karantinada kalmaya devam ettiklerinin, karantinadan çıkan Vatso'nun KARPUZ ithalatında çürüyen karpuzları konuşmaktan başka bişi konuşmadıklarını, Esnafın evine Ekmek götüremez durumda olduğu dönemde, KARPUZ ithalatı kimler arasında paylaşıldı, o sürede Karpuzdan kazandıklarını saymayıp sadece vergi den dolayı gümrükten çıkarmadıkları karpuzu konuşan yetkililerin Van Ticaretine katkısı ne olur ? Bundan sonraki sürecte Seçilmiş ve Atanmışlarla yapılan toplantılar Yemekli olmaz inşAllah.

edremit
edremit - 3 hafta Önce

Ruhsatsız çalışan işyerleri, mahalle aralarında kahvehane, bina altlarında yapılan fırın ve lahmacun salonları, otel gibi kullanılan 1+1 veya 2+1 daireler, için çalışma yapılacakmı, Bina ruhsatlarında her yere ticari statü verip dükkan + konut yapımından vazgeçilecekmi, Van ilinde MAHALLE kalmadı, her binanın altı dükkan oldu, Çarpık ve dağınık şehirleşmeye dur denecekmi.

SIRADAKİ HABER