Hakkarili kadın sporculara malzeme desteği

Hakkarili kadın sporculara malzeme desteği

Hakkari Valisi Cüneyit Orhan Toprak, Hakkarili bir iş adamı tarafından Türkiye Futbol Federasyonu Kadınlar 2. Liginde mücadele eden Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı için alınan malzemelerin dağıtım törenine katıldı.
Hakkarili iş adamı İsmet Ölmez tarafından Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı için alınan malzemeler, şehir stadyumunda düzenlenen törenle sporculara dağıtıldı. Malzeme dağıtım törenine Vali Cüneyit Orhan Toprak, eşi Dr. Funda Toprak, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz, İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu, iş adamı İsmet Ölmez’in oğlu Ramazan Ölmez ve sporcular katıldı.
Vali Toprak ve beraberindekiler, kendi elleriyle sporculara malzemelerini teslim ederek, katkılarından dolayı iş adamı Ölmez’e teşekkür ettiler.
Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı sporcuları ise, Vali Cüneyit Orhan Toprak, Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Ferdi Korkmaz ve İl Emniyet Müdürü S. Suvat Dilberoğlu’un isimlerinin yazıldığı takım formalarını hediye ettiler.
Hakkari Gücü Kadın Futbol Takımı antrenörleri Cemile Timur ve Tahir Temel ise, Vali Toprak ve beraberindekiler ile kendilerine A’dan Z’ye spor malzemesi desteğinde bulunan iş adamı İsmet Ölmez’e teşekkür ettiler.

Güncelleme Tarihi: 09 Şubat 2018, 14:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER