banner10

Spor

Elazığspor’da Osmanlıspor maçı hazırlıkları
Elazığspor’da Osmanlıspor maçı hazırlıkları

Elazığspor, Cuma günü karşılaşacağı Osmanlıspor maçı hazırlıklarını sürdürdü.Kümede kalma mücadelesi veren Birevim Elazığspor’da başlayan Osmanlıspor maçı hazırlıkları bugün yapılan antrenmanla devam etti. Kulüp tesislerinde...

Avrupa Kick Boks Kupasında Termalspor rüzgarı
Avrupa Kick Boks Kupasında Termalspor rüzgarı

Aziziye Belediye Termalspor’un kick bokscuları Antalya’da düzenlen 4. Uluslararası Türkiye Açık Kick Boks Avrupa Kupasında 2 sporcusuyla dereceye girdi.Termalspor turnuvaya; Büyükler, Gençler, Yıldızlar, Minikler ve Veteranlar kategorilerinde...

Kız öğrencilerden futbolda büyük başarı
Kız öğrencilerden futbolda büyük başarı
KYK’lılar Ağrı’da potada buluştu
KYK’lılar Ağrı’da potada buluştu
Atilla Kantarcı Futbol Turnuvası başladı
Atilla Kantarcı Futbol Turnuvası başladı
Badmintonda 1 altın, 1 gümüş madalya Türkiye’ye geldi
Badmintonda 1 altın, 1 gümüş madalya Türkiye’ye geldi

Erzincanlı genç sporcularından yeni madalyalar geldi.Erzincanlı sporcular uluslararası turnuvalarda başarılarına yenilerini eklemeye devam ediyor. Erzincan’ın sporcuları badminton dalında Türkiye’ye yeni şampiyonluklar getirdi.Çek Cumhuriyetinde...

U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası başladı
U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası başladı

16-20 Nisan tarihleri arasında Malatya Tecde Spor Salonu ve Merkez Spor Salonunda yapılacak olan Basketbol U-16 Erkekler Anadolu Şampiyonası Müsabakaları başladı.Türkiye Basketbol Federasyonunun 2019 yılı faaliyet programında yer alan Basketbol...

Malatya Yeşilyurt Belediyespor’dan taraftarlara çağrı
Malatya Yeşilyurt Belediyespor’dan taraftarlara çağrı
Ağrı’da yüzme müsabakaları yapıldı
Ağrı’da yüzme müsabakaları yapıldı
Badminton’da Şampiyonlar belli oldu
Badminton’da Şampiyonlar belli oldu
Erzincan 1. amatörde şampiyon Kemahspor oldu
Erzincan 1. amatörde şampiyon Kemahspor oldu

Erzincan 1. Amatör Lig Finalinde Kemahspor, rakibi Tercan 17 Şubatsporu 2-1 mağlup ederek şampiyon oldu ve Ulalar Belediyespor ile BAL Baraj Maçı (play out) oynamaya hak kazandı.Müsabakayı Erzincan bölgesi hakemleri, Ali Tuna (A Klasman Hakemi)...

1.Amatör Küme play-offta 4. hafta maçları oynandı
1.Amatör Küme play-offta 4. hafta maçları oynandı

Malatya 1.Amatör Büyükler Futbol Ligi play-off grubunda 4. hafta maçları oynandı. Haftanın en önemli 90 dakikası olan Malatya İdmanyurdu ile Darendespor arasındaki maç çıkan olaylardan dolayı tamamlanamadı.Kemal Dizdar’ın yönettiği karşılaşmada...

Malatya Yeşilyurt Belediyespor bitime 1 hafta kala liderliğe yükseldi
Malatya Yeşilyurt Belediyespor bitime 1 hafta kala liderliğe yükseldi
Muş’ta “Masa Tenisi Turnuvası Bölge Grup Elemeleri” başladı
Muş’ta “Masa Tenisi Turnuvası Bölge Grup Elemeleri” başladı
Güreş Türkiye Birinciliği Müsabakaları sona erdi
Güreş Türkiye Birinciliği Müsabakaları sona erdi
KYK’lılar potada buluştu
KYK’lılar potada buluştu

Gençlik ve Spor Bakanlığı Kredi ve Yurtlar Kurumu (KYK) İller arası Basketbol Bölge Grup Şampiyonası Erzurum’da başladı.Erzurum Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü tarafından Kazım Karabekir Spor Salonu’nda başlatılan basketbol maçlarına...

Okullar arası karate turnuvasında bölge şampiyonu Ayşenur Yıldırım
Okullar arası karate turnuvasında bölge şampiyonu Ayşenur Yıldırım

Türkiye okullar arası karate elemelerinde Mart ayı içerisinde Erzurum İl birincisi olan Dadaşkent Aziziye Ortaokulu 7. sınıf öğrencisi Ayşenur Yıldırım 6-7 Nisan tarihleri arasında Tokat’ta yapılan Bölge okullar arası müsabakalarda da...

Zap Rafting Takımı şampiyonluk yolunda
Zap Rafting Takımı şampiyonluk yolunda