banner10

MHP’li Vekile Şemdinli Askerinden Kızdıran Tweet

Mhp ordu milletvekili Cemal Enginyurt fıratın doğusuna yapılacak askeri operasyon için atığı tweet gelen bir yorumu sinirlendi

MHP’li Vekile Şemdinli  Askerinden Kızdıran Tweet

MHP Ordu Milletvekili Cemal Enginyurt, Fırat'ın doğusuna yönelik askeri operasyonu eleştirenlere yönelik tweetine gelen yoruma tepki gösterdi. Enginyurt önce takipçisine küfür etti ardından da yapılan yorumu yanlış değerlendirdiğini söyleyerek özür diledi.

Cemal Enginyurt, TSK'nın Suriye'deki terör hedeflerine yönelik operasyonuyla ilgili eleştirilere twitter'dan cevap verdi. Operasyonla ilgili "Memleket evlatları boş yere ölecek diyen her kim varsa, şerefsiz vatan haini korkaktır" diyen Enginyurt, Çanakkale Sakarya ve Dumlupınar dün ne ise bugün Fırat'ın doğusunun da o olduğunu söyledi.

Enginyurt'tan o sözlere küfürlü cevap

Enginyurt'un bu sözlerine bir takipçisi "Nedense çoğunuzun evladı katılmıyor. Şemdinli'den selamlar sayın vekilim" sözleriyle cevap verdi. Yapılan yoruma tepki gösteren Enginyurt, takipçisine galiz sözlerle yüklendi.
Bu paylaşımdan dakikalar sonra Soner Köse'nin kendisini aradığını ve hakaret kastı olmadığını söyleyen Enginyurt, paylaşımı silerek özür diledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER