banner15

Erkem İmamoğlu Kimdir?

Ekrem Müdafa, Belediye başkanlığına oynamıyor. Olursa da olmasa da yol ona açık. Belediye kozunu bir üst oyunculuğa çıkmak için oynuyor. Terör örgütü ile sıkı-fıkı olmaları da siyaseten değil, kardeşlikten!

Erkem İmamoğlu Kimdir?

EKREM IMAMOĞLU KIMDIR? 

Bu iddiaların cevabını vermeli?

İddia; 
Ekrem Müdafa (İmamoğlu) ile Aynı ilçendeniz. Kadir Mısıroğlu gibi aslen Akçaabatlıyız. Bizim yöre mümini müsterihtir. Açık sözlüdür. Kimsenin makamına, mevkisine boyun eğmez. Doğru ise doğru, yanlış ise yanlış. Net tavırlıdır, safını açıkça belli eder. 

"Müminleri" vurgumuz dikkat alsın!

Ekrem imamoğlu, "Müdafa" olan soyadını bile gerçeklerden kaçırmak için oylar gibi kaydırmış. Bir saklama, gizleme ve kamuflaj meselesi! Neden? 

Ekrem Müdafa (imamoğlu) 2016 da Yunanistan ziyaretinde ana dili gibi Pontiaka (Yunan Rumcası) konuşur. Bir tercümana gerek duymaz. İkili görüşmeleri tek başına yapar. Kimsenin dikkatini çekmez bu durum. Sözde Ana dili Rumca olmayan biri, Rumcayı en gramatik biçimde nasıl ve kimden öğrenir?!

Şükrü Saraçoğlu da Fenerbahçe kulübünü kuran Ermeni asıllı bir Akçaabatlı. FB amblemine yerleştirdiği Nemrutun çiçeğinin altına Ermenistan bayrağının renklerini ekler ve Fener Rum patrikhanesinin isteği ile başta "Fener-Rum" klübü olarak kurulur. Bugünkü mağazaları "Fenerium" bu ismin yutturmasyon formülüdür. Saraçoğlu'nun nasıl biri olduğunu yazmaya ne hacet!

Kemal Kılıçdaroğlu Dersim katliamından sonra, orada öldürülenlerin yerlerine bedavadan çökmüş, aslı Ermeni olan bir ailenin çocuğu olarak dünyaya gelir. Dersim'in çoğu böyledir ve bizler "Bunlar kendi halkını katleden M. Kemal'i neden seviyorlar?" diye sorgularız. Oysa gerçek Dersimliler katledilmiştir ve öldürülenlerin rolü ile beraber, sözde hak arama isteği bu hainlere kalmıştır. Soyadı kanunu ile at izi it izi kalmamıştır! M. Kemal bunlar için velinimettir! Öldürülen Dersimli veya Diyarbakırlı bazı teröristlerin sünnetsiz ve haç kolyeli çıkması asla tesadüf değildir! Bazı Trabzonlu sanatçıların teröristlere sahip çıkması da siyasi değil, dini ve ırkidir!

Ortak düşmanları Müslümanlar!

Köken olarak bu azınlıklar, Türkiye genelinde birbirlerini tanımak için, tespit edemediğimiz özel bir 'şifre işaret' kullanırlar. Bu işareti sadece kendileri bildiği için, o işareti yaptıklarında biz anlamıyoruz, onlar anlıyor ve aralarında bağ kuruyorlar. Oysa yaşamları aynen biz gibidir. Camiye gider, Kur'an okurlar. Osmanoğlu, hacıoğlu, imamoğlu, islamoğlu soyadları bunlar için cazip, bizim için ise zeytinyağlı dolma misali birer yem'dir!. Osmanlı bankası gibi!

Yahudiler gibi zamana dayalı büyük bir planın taban insanlarını oluşturmak için durmaksızın çalışırlar. Spor klüplerinde, sanatçılıkta veya edebiyatta isim reklamı yapmak ilk görevleri! 

Nerde olursa olsun birbirlerini bulur, yükselmek için dayanışma içinde olurlar. Bunlar genelde zengin ailelerdir. Ekrem'in de babasının zenginliği çalışma ile elde edilmemiştir!

Kılıçdaroğlu'nun koltuğunu Türk asıllı Muharrem İnce sallayınca, üst akıl ikinci alternatifi bulmakta zorluk çekmez. Ellerinde daha genç ve dinamik, kendini iyi kamufle etmiş bir Asala ideallerine bağlı biri var iken ve imamın da (!) oğlu makarası yeni üretim iken, Muharrem de kim!

Fethullah Gülen belgeli bir Ermenidir.
Görevlerinden biri de ırkdaşlarını bulup kullanmaktır. Ekrem de  onun öğrencisi!

Ekrem Müdafa, Belediye başkanlığına oynamıyor. Olursa da olmasa da yol ona açık. Belediye kozunu bir üst oyunculuğa çıkmak için oynuyor. Terör örgütü ile sıkı-fıkı olmaları da siyaseten değil, kardeşlikten!

Hesapları sadece bu güne ait değil!
Bu coğrafya medeniyetler mezarlığı.
Onlar ile paylaştığımız bir mezarlıktır Anadolu!

Birimizin zikrinde fikrinde islam ve bize verilen islami misyon!
Diğerimizin koynunda haç, fikrinde öç!

Anadolu...
Olimpos ve Hira dağlılarının ülkesi!
Bitmeyen bir savaşın hikayesi!

Gazeteci Murat Kelkitoğlu

YORUM EKLE
YORUMLAR
ÖZ VANLI
ÖZ VANLI - 1 yıl Önce

VAYYY DİNSİZ İMANSIZLAR BİZ MÜSLÜMANLARI AYAKTAMI UYUTMAYA ÇALIŞIYORLAR

SIRADAKİ HABER