banner9

Erdoğan'dan tepeden tırnağa değişim mesajı

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın yerel seçim sonrası partide tepeden tırnağa değişiklik yapacağı kulisleri yayılırken bu kez, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım" dediği iddia edildi.

Erdoğan'dan tepeden tırnağa değişim mesajı

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre, Başkan Erdoğan başkanlığında toplanan AKP MKYK'de, seçim sonuçları değerlendirilirken, birçok ilin kaybedilmesinde muhtarlık seçimi nedeniyle yüz binlerce seçmenin taşınmasının da etkili olduğu belirtilerek muhtarlık seçimlerinin belediye başkanlığı seçiminden ayrılması için düzenleme yapılması eğilimi ortaya çıktı.

İstanbul’dan Anadolu’ya 300 bin seçmenin gittiği vurgulanırken, muhtarlık seçiminin belediye başkanlığı seçiminden 6 ay önce yapılabileceği önerisi getirildi.

Habere göre Erdoğan, İstanbul seçimine yönelik tartışmalarla ilgili olarak, "Sonuç ne olursa olsun biz YSK ne karar verirse bunu kabul edeceğiz. Her türlü olasılığa hazır olmamız gerekiyor" dedi.

Parti içindeki muhalifleri sert bir dille eleştiren Erdoğan, "Trenin içinde olup ya da görünüp partiye muhalefet etmek ihanettir" diye konuştu. Partide değişim olacağının net mesajlarını veren Erdoğan, "Kimsenin gözünün yaşına bakmayacağım, tepeden tırnağa değişim olacak. Ama bunu gazete köşelerinde yazanlarla, troller istedi diye değil vatandaşın mesajı doğrultusunda gerçekleştireceğiz” ifadesini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Can Vanlı
Can Vanlı - 9 ay Önce

Önce Van'dan Başlayın.Burdakiler Milletin Efendisi Olmuş.Bunlar Halka Hizmetin Ne Olduğunu Bilmiyor.Bir tane Aklı Başında Belediyecilik ve siyasetten anlayanı Van'a gönderin.O zaman Van'ı neden kaybettiğinizi göreceksiniz.Vandaki Parti içindeki şakşakçıları Acilen göndermeniz lazım.5 yıldır Tuşba Belediyesi Vana Ne Yaptı.Bir tane Belediye Hizmet Binası Yok..Prefabriklerde Hizmet Veriyorlar.Bir kaç tane sözüm ona parkıda istanbul,Samsun Belediyeleri Vana yaptı Abdurrahman Gazi Mahallesi Tuşba Sınırları içerisinde.Gidin Halini Görün..

SIRADAKİ HABER