CHP'de manevi oğul krizi başladı

Kılıçdaroğlu’nun manevi oğlundan, CHP’yi sarsan olay gündeme bomba gibi düştü.

CHP'de manevi oğul krizi başladı

Kılıçdaroğlu’nun manevi oğlundan CHP’yi sarsan olay gündeme bomba gibi düştü.

Tercih ettiği adaylara Parti Meclisi’nde itirazlar yükselince ‘istifa’ tehdidi savuran Kılıçdaroğlu, hemşerisi Ali Kılıç’ı Maltepe’den aday gösterdi.

Başkan seçildikten sonra, 184 milyon TL’yi bulan servetinin kaynağını açıklayamayan Kılıç’ın yeniden aday gösterilmesi CHP’lileri isyan ettirdi.

Evet şaka gibi göreve gelir gelmez nereden geldi ise baya baya 184 milyon TL para kazandı. Ama işin garip yanı ise CHP’nin hiç bir şey olmamış gibi davranması ve partililerin ise sadece muhalefet edip iç bir şey yapamıyor olması. Neden yapamıyor derseniz aslında bunun cevabı çok açık. Çünkü ya kendilerinin de çıkarları var, ya da kendilerinin de kasetleri var.

İşte CHP tam olarak budur. Cumhurbaşkanı Erdoğan ve AK Parti için hırsız damgasi vurmaya çalışırlar ama, kendileri parayı bol keseden götürürler fakat hiç de ses etmezler. 

SİZDEN İSTEĞİMİZ

Bu gönderiyi beğenerek, sosyal medyada paylaşarak veya whasapp'tan telefon rehberinizdeki kişilere göndererek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesine destek verebilirsiniz..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER