Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mesaj gönderdi

Adeta yeni parti çalışmaları içerisinde olan Abdullah Gül 2. Avrasya Ekonomi Zirvesinde yaptığı konuşmalarda Başkan Erdoğan’a resmen mesaj gönderdi.

Abdullah Gül, Cumhurbaşkanı Erdoğan’a mesaj gönderdi

Adeta yeni parti çalışmaları içerisinde olan Abdullah Gül 2. Avrasya Ekonomi Zirvesinde yaptığı konuşmalarda Başkan Erdoğan’a mesaj gönderdi resmen. Kızım sana söylüyorum gelinim sen anla türlü, Erdoğan’ın adını anmadan resmen Erdoğan’ı hedefe koydu. “Popülizm,” diye diye Erdoğan’ı hedef aldı. “Populizm en çok demokrasinin temel niteliklerini hedef alıyor, onu çürütüyor.” gibi sözlerle ve daha bir çok yandan laf çakmalar ile Erdoğan’ı hedef alarak, resmen Erdoğan’a halk düşmanı, Diktatör v.b. ifadeler kullandı.

“Yeni bir siyasi oluşumun gelmekte olduğu…” Orhan Uğuroğlu’nun yazısı şöyle:

“Değerli okurlarım, 11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’ün bu konuşmasındaki sözlerinin “kızım sana söylüyorum gelinim sen anla” deyimi ile AK Parti Genel Başkanı Erdoğan’ı da hedef aldığını ve mesajlar yolladığını sizler de benim gibi algılamışsınızdır. 31 Mart sonrası Türk siyasetine yeni bir siyasi oluşumun gelmekte olduğunun açık bir sinyalidir Gül’ün açıklamaları. Bakalım yeni parti kurma hazırlığı içinde olan eski Başbakan Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu’ndan belki yarın belki yarından da yakın ne mesajlar gelecek” kısacası Gül için söyleyenenler öyle sadece bir iddia değil açık açık Erdoğan’a karşı hedef aldı. Bu mesajları da dünya basınının önünde verdi."

Daha fazlası için Orhan Uğurluoglunun GÜL’ÜN HEDEFİ ERDOĞAN MI? Adli yazısını da okuyabilirsiniz

SİZDEN İSTEĞİMİZ

Bu gönderiyi beğenerek, sosyal medyada paylaşarak veya whasapp'tan telefon rehberinizdeki kişilere göndererek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesine destek verebilirsiniz..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER