Yasak Elma 68. son bölümde neler oldu? Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı yayında!

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma yeni bölüm fragmanı izleyiciler tarafından yoğun ilgi görüyor. Pazartesi akşamları yayınlanan ve başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam ve Eda Ece gibi isimlerin paylaştığı Yasak Elma her bölümüyle izleyicisini ekran başına kilitliyor. Dizinin son bölümünde Halit Leyla’dan uzaklaşmaya çalışırken Leyla’nın Halit’i bırakmaya niyeti yoktur. Yıldız ise yaşadıklarını kabullenemez ve ayrılma kararı alır. İşte Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özeti...

Yasak Elma 68. son bölümde neler oldu? Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı yayında!

Yasak Elma 69. yeni bölüm fragmanı yayında!  Başrollerini Talat Bulut, Şevval Sam, Eda Ece’nin paylaştığı Yasak Elma dizisi yine efsane bir bölümle izleyici karşısına çıktı. Dizinin 68. bölümünde Yıldız yaşadıklarını kabullenemez ve ayrılmaya karar verir. Halit, Yıldız’ı eve döndürmenin çarelerini düşünür ve bu arada Leyla’dan uzaklaşır. Leyla ise Halit’i bırakmamak için elinden geleni yapar. Haberimiz içerisinden Yasak Elma yeni bölüm fragmanı ve son bölüm özetiyle ilgili detaylara ulaşabilirsiniz.

YASAK ELMA 69. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Yasak Elma yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Aşağıdaki linkte tıklayarak fragmanı izleyebilirsiniz.

YENİ BÖLÜM FRAGMANINI İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

YASAK ELMA 68. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yıldız bir kez daha aldatılmayı kaldırmayarak ayrılmaya karar verirken Halit, Yıldız’ı eve döndürmenin çarelerini düşünür ve bu arada Leyla’dan uzaklaşır. Leyla, Halit’in peşini bırakmamakta kararlıdır. Şahika, Leyla’ya Halit’i kazanabilmesi için akıl verir. Yıldız’ın yalnız kalmasını fırsat bilen Nadir’in ise bambaşka planları vardır.

YASAK ELMA KONUSU

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır. Yıldız’ın vereceği karar sadece kendini değil Zeynep’i de etkileyecektir.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER