banner10

Ünlü Oyuncu Sokak Ortasında Ağladı

Engin Günaydın ille sokakta gergin bir sohbet eden Devin Özgür Çınar ağladığı görüldü

Ünlü Oyuncu Sokak Ortasında Ağladı

Son olarak 2016 yılında Kalbimdeki Deniz adlı dizide rol alan Devin Özgür Çınar, önceki gün Cihangir'de Engin Günaydın'la sohbet esnasında ağladı.
İkinci Bahar, Hayat Türküsü ve Biz Size Aşık Olduk dizileriyle adını geniş kitlelere duyurmayı başaran, ardından ise pek çok projede yer alarak oyunculuğuyla adından söz ettiren Devin Özgür Çınar, önceki gün Cihangir'de Engin Günaydın'la karşılaştı.
Gergin halleriyle dikkat çeken Özgür Çınar, bir ara sokak ortasında ağlamaya başladı. Engin Günaydın’ın teselli etmeye çalıştığı Özgür Çınar, gazetecileri fark edince yüzünü başka yöne çevirerek gözyaşlarını sildi.


“Bizi çektiniz mi?” diye soran Özgür Çınar, “Evet” yanıtını alınca “Saçım başım çok dağınık. Böyle çekmeseydiniz...” dedi.

Peki Devin Özgür Çınar kimdir?
Devin Özgür Çınar, 21 Haziran 1973 tarihinde Zonguldak’da doğmuştur. 4 yaşındayken ailesi ile İzmir’e taşınmıştır.

1998 yılında Senaristi Sulhi Dölek, yönetmenleri Uğur Yücel, Orhan Oğuz, Türkan Derya olan “İkinci Bahar” dizisinde rol aldı.
2000 yılında Yönetmeni Tunç Başaran, Senaristi Kandemir Konduk olan “Abuzer Kadayıf” adlı sinema filminde Metin Akpınar, Talat Bulut, Sibel Turnagöl ile birlikte oynamıştır
2005 yılında yapımcılığını Osman Yağmurdereli’nin yaptığı “Köpek” adlı dizide oynamıştır. Devin Özgür Çınar, Yapımcısı, senaristi ve yönetmeni Çiğdem Vitrinel olan “Geriye Kalan” filminde de görülmüştür.

Ödülleri
2011 - 48.Antalya Film Şenliği - En İyi Kadın Oyuncu (Geriye Kalan)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER