banner10

Modanın Süper Starı Gamze Özçelik Kendi Tasarım Koleksiyonuyla Geri Döndü

Moda Dünyasının aranan ismi Gamze Özçelik yeni klasmanıyla geri döndü moda takipçilerinde şaşkınlık yaratırken sevinç de eksik olmadı

Modanın Süper Starı Gamze Özçelik Kendi Tasarım Koleksiyonuyla Geri Döndü

Başarılı oyuncu Gamze Özçelik uzun süre ekranlardan uzak bir yaşamı tercih edip, dünyanın farklı coğrafyalarında sivil toplum çalışmaları ile yardıma muhtaç insanlarla ilgili çalışmalar yapıyordu. Gamze Özçelik hazırladığı özel koleksiyon ile moda dünyasına geri döndü.
37 yaşındaki Özçelik, bayan giyim markası Mizalle için bir koleksiyon tasarladı. Özçelik'in kendi imzasıyla hazırladığı koleksiyonun tanıtımı önceki gün yapıldı.

Markanın Beyoğlu Aslı Tunca Evi’nde gerçekleştirilen davetine iş, cemiyet, moda ve sanat camiasından çok sayıda kişi katıldı. Teşekkür konuşmasını markanın Yönetim Kurulu Başkanı Eymen Saraç yaptı.

https://cdn2.aksam.com.tr/aksam/fotogaleri/haber_icerik/images/190920191032314192838.jpg

Özçelik, "Kıyafetleri hazırlarken kendi yaşam tarzımda olması kuralını ön plana çıkardım, bu benim işim değildi ama yaptım" dedi.

Özçelik'in imzasını taşıyan koleksiyonda etnik figürler, çiçek ve hayvan desenleriyle bezenmiş elbiseler, kimono, kaftan, trençkot ve "giy- çık" parçalar bulunuyor.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER