banner10

Kimse Bilmez 11. bölüm izle! 12.bölüm fragmanı...

Televizyon ekranlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez yeni bölüm fragmanı yayınlanmıştı. Dün akşam izleyicisiyle buluşan dizinin son bölümünde Pilot, Duygu'yla yakınlaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir anda pusuya düşmüştü.

Kimse Bilmez 11. bölüm izle! 12.bölüm fragmanı...


Salı akşamlarının sevilen dizisi Kimse Bilmez ATV'de izleyicilerle buluşuyor. Kimse Bilmez'in başrollerinde Keremcem, Özgü Kaya ve Engin Hepileri yer alıyor. Sevda'nın söylediği yalan ise şok yaratmıştır. Ali ve Sevda ise aynı evde yaşamak zorundular. İşte Kimse Bilmez 11. bölüm izle! Detaylar haberimizde...
KİMSE BİLMEZ 10. BÖLÜMDE YAŞANANLAR
Sevda ve Ali güvenlik nedeniyle aynı evde kalmaya devam ederken yakınlaşmaları gittikçe artar. Öte yandan Pilot'un Takacı ile olan kavgası Ali'yi de tehlikeye atar. Pilot, Duygu'yla yakınlaşmaya çalışırken hiç beklemediği bir anda pusuya düşer. Ali bir yandan her şeyin arkasındaki ismi bulmaya çalışırken, öte yandan Sevda'nın kıskançlıklarıyla baş etmek zorundadır. Uygar'ın ise Ali ve Sevda'yı ayırmak için başka bir planı vardır. Ancak bu plan hiç beklenmedik bir şekilde sonuçlanacaktır.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER