banner9

Ekin Mert Daymaz kimdir, kaç yaşında? Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz aşk mı yaşıyor?

Türk oyuncu, model ve manken Ekin Mert Daymaz kimdir merak edildi. Ünlü oyuncu Ekin Mert Daymaz Hercai dizisinin güzel oyuncusu Ebru Şahin ile birlikte anılıyor. Magazin kulislerinde iki ünlü ismin aşk yaşadığı iddiaları ortaya atıldı. Peki Ekin Mert Daymaz kimdir? Kaç yaşındadır?

Ekin Mert Daymaz kimdir, kaç yaşında? Hercai’nin Reyyan’ı Ebru Şahin ile Ekin Mert Daymaz aşk mı yaşıyor?

Ünlü oyuncu Ekin Mert Daymaz magazin gündeminde adı sık geçen isimler arasında yer aldı. Hercai'nin Reyyanı Ebru Şahin ve Ekin Mert Daymaz aşk mı yaşıyor merak edildi. Ekin Mert Daymaz, Hollanda'da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi'nde Fitness ve Antrenörlük üzerine eğitim almıştır. Yakışıklı oyuncu 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak üçüncü olmuştur. Peki Ekin Mert Daymaz kimdir, kaç yaşındadır? İşte detaylar…

Hercai dizisinde Reyyan karakteriyle tanınan Ebru Şahin, kendisi gibi oyuncu olan Ekin Mert Daymaz'la spor yapmaya karar verince, takipçileri olayın perde arkasını merak etti. Açıklama! Yeni Askerlik Yasası Mecliste Onaylandı Mı?

EKİN MERT DAYMAZ KİMDİR?

Ekin Mert Daymaz, 2 Aralık 1990'da Hollanda'da dünyaya geldi. Haliç Üniversitesi'nde Fitness ve Antrenörlük üzerine eğitim almıştır. Yakışıklı oyuncu 2013 yılında Best Model of Turkey yarışmasına katılarak üçüncü olmuştur. Ümit Çırak, Ayşegül Aydın ve Dolunay Soysert'ten oyunculuk dersleri almıştır. 2014 yılında Not Defteri adlı dizide Egemen karakteri ile oyunculuğa ilk adımını atmıştır.

2015 yılında da Çilek Kokusu adlı dizide Volkan karakterine hayat veren Mert Ekin Daymaz, ardından 2016 yılında yayınlanan "Hayat Sevince Güzel" adlı dizide Savaş karakterini canlandırmıştır.

En son Atv ekranlarında gösterime giren Ağlama Anne adlı dizide Mert karakterine hayat vermiş olan Ekin Mert Daymaz, 1.87 metre boyunda, 75 kilo ve Yay burcudur.

Ekin Mert Daymaz'ın rol aldığı diziler ve filmler:

2018 – Ağlama Anne (Mert) (TV Dizisi)

2018 – Aşktroloji (Cem) (Sinema Filmi)

2017 – Kırlangıç Fırtınası (Şahin) (TV Dizisi)

2016 – Hayat Sevince Güzel (Savaş Göçer) (TV Dizisi)

2015 – Çilek Kokusu (Volkan) (TV Dizisi)

2014 – Not Defteri (Egemen) (TV Dizisi)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER