banner10

Bensu Soral’in hayali ortaya çıktı

‘İçerde’ dizisiyle yıldızı parlayan ünlü oyuncu Bensu Soral, güzel sanatlara merak sardı. Soral, MAG dergisine verdiği röportajda en büyük hayalinin bir resim-heykel sergisi açmak olduğunu söyledi.

Bensu Soral’in hayali ortaya çıktı


Oyunculuğun hiç aklında geçirmediğini ifade eden Soral, oyunculuğa ablası Hande Soral sayesinde adım attığını söyledi. Yıldızı “İçerde”de canlandırdığı Melek rolüyle parlayan Soral, bu kariyerin kendisi için de sürpriz olduğunu söyledi.
Soral,  “Oyunculuk yapmak hiçbir zaman aklımda yoktu, fakat ablamın oyuncu, yapımcı ve yönetmen çevresi bu mesleği denemem gerektiği görüşündeydi. Yıllarca bu sektöre girmeyi reddettim çünkü çalışma şartlarının ne kadar zor olduğunu görüyordum. Ama bir gün TRT’de başlayacak bir dizi için teklif geldiğinde, bu kez denemeye karar verdim ve o kadar sevdim ki bir daha bırakmak istemedim.”

Oyunculuğun yanı sıra bir yandan da çizim yapmaya devam eden Bensu Soral’ın hayallerini ise resim ve heykel sergisi süslüyor. Oyuncu, “Kendi çizimlerimi tasarımcı arkadaşlarıma hediye etmişliğim var. Ama ileride kendime ait resim ve heykel sergisi açmak en büyük hayallerimden biri” diyor.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER