banner10

Afili Aşk 12. son bölümünde neler oldu

Afili Aşk yeni bölümünde Muammer Hoca ortalığı karıştıracak bir hamle yapar. Ondan gelen bu hamle Ayşe'nin aklını karışmasına sebep olur.

Afili Aşk 12. son bölümünde neler oldu

Afili Aşk 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muammer Hoca'dan gelen beklenmedik hamle Ayşe'yi alt üst eder. Kerem soluğu Muammer'in kapısında alır! Afili Aşk yeni bölümünde Muammer Hoca ortalığı karıştıracak bir hamle yapar. Ondan gelen bu hamle Ayşe'nin aklını karışmasına sebep olur. Bir şeylerin yolunda gitmediğini anlayan Kerem ise olaya el atar ve onların ders çalıştığı odanın kamerasına bakar. Gördüklerinden sonra deliye dönen Kerem, soluğu Muammer'in kapısında alır. Kerem'i karşısında bulan Muammer ise şaşkınlık içindedir.

Öte yandan Kerem ve Volkan'ın sakladıkları kutu merak konusu olur. Bu kutunun içinde ikili ne saklamaktadır?

AFİLİ AŞK OYUNCULARI

Çağlar Ertuğrul (Kerem), Burcu Özberk (Ayşe), Altan Erkekli (Muhsin), Benian Dönmez (Melahat), Neşe Baykent (Yelda), Taner Rumeli (Rıza), Serkay Tütüncü (Volkan), Asena Tuğal (Hülya), Uğur Uzunel (Erkut), Zeynep Tuğçe Bayat (Ceyda), Yılmaz Kunt (Berk), Ozan Dağgez (Samet), Güzide Arslan (Gonca), Beril Pozam (Nazmiye), Umutcan Ütebay (Sabri), Vural Ceylan (Kadir), Banu İnan (Nermin), Hira Su Yıldız (Buse)

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER