Cem Yılmaz yeni sezona hazır

Dünyanın dört bir yanında 5.000’in üzerinde stand-up gösterisi gerçekleştiren Cem Yılmaz, CMYLMZ – Diamond – Elite – Platinum - Plus şovu ile yeni sezonda Zorlu PSM seyircisiyle buluşuyor.

Cem Yılmaz yeni sezona hazır

Cem Yılmaz’ın uzun bir aranın ardından geçtiğimiz Mart ayında ilk kez sahnelenen ve ilk günden itibaren biletleri saatler içinde tükenen tek kişilik stand up gösterisi yeni sezonda Zorlu PSM’de seyircilerini ağırlayacak.

Sezon boyunca, Zorlu PSM’de 30 gösteri sergileyecek Cem Yılmaz’ın ilk 9 gösterisi bugün, Biletix ve Zorlu PSM gişeleri üzerinden satışa çıktı. İstanbul'da sahneleyeceği "Diamond - Elite - Platinum - Plus" isimli stand-up gösterisinin biletleri bu sabah saat 11'de internet üzerinden satışa sunulduktan kısa süre sonra tükendi.

Biletix üzerinden satışa sunulan biletler tükendikten sonra farklı siteler üzerinden çok yüksek fiyatlara satılmaya başladı. Yılmaz'ın gösterisini Zorlu PSM'de sergileyeceği bazı günlerde biletlerin kara borsada normal satış fiyatının yaklaşık üç katına satıldığı görülüyor. Biletlerin Biletix'te satışa sunulduktan dakikalar sonra bu sitelerde yer alması dikkati çekti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER