banner4

KATSO Başkanı Alibeyoğlu’nun bayram mesajı

(Fotoğraflı)

KATSO Başkanı Alibeyoğlu’nun bayram mesajı

(Fotoğraflı)

KARS (İHA) - Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Kars Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ertuğrul Alibeyoğlu, Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajında tüm İslam Aleminin Kurban Bayramı’nı kutladı.

KATSO Başkanı Alibeyoğlu, yayımladığı mesajında, “İslam dünyası olarak, milli ve manevi duyguların doruğa çıktığı bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın sevincini ve heyecanını yaşıyoruz. Bayramlar; sevinç, neşe ve coşkunun buluştuğu birlik ve beraberlik duygularının yoğunlaştığı, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının güçlendiği, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en üst düzeyde yaşandığı çok özel günlerdir” dedi.

Alibeyoğlu mesajında şu ifadelere yer verdi:

“Ne yazık ki, bu Kurban Bayramı’nı pandemi ortamında kutluyoruz. Umut ediyorum ki kısa zaman içerisinde pandemiyi yeneceğiz. Vatandaşlarımızdan önümüzdeki güzel günler için bu bayramda da temizlik, maske ve mesafe kurallarına azami ölçüde uymalarını rica ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle, başta hemşerilerimiz ve üyelerimiz olmak üzere, aziz milletimizin ve tüm İslam Aleminin mübarek Kurban Bayramı’nı en içten dileklerimize kutluyorum.”
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner6