Forum Erzurum’dan yapılacak alışverişlerde, evde futbol keyfi hediye

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum’dan aynı gün içinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler, Digiturk Play’den Süper Lig Hafta Sonu Paketi kazandıracak. Alışveriş keyfini evde maç keyfine...

Forum Erzurum’dan yapılacak alışverişlerde, evde futbol keyfi hediye

Erzurum ve çevre illerin alışveriş ve eğlence merkezi Forum Erzurum’dan aynı gün içinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler, Digiturk Play’den Süper Lig Hafta Sonu Paketi kazandıracak.

Alışveriş keyfini evde maç keyfine dönüştürmek isteyenler, 15-19 Mayıs 2019 tarihleri arasında geçerli stoklarla sınırlı bu özel hediye için Forum Erzurum’a davet edildi.

Ziyaretçilerine sunduğu benzersiz alışveriş deneyiminin yanı sıra sürpriz fırsatlar ve cazip kampanyalarla da dikkat çeken Forum Erzurum, 15 - 19 Mayıs 2019 tarihleri arasında yapılacak alışverişleri anında futbol keyfine dönüştürüyor. Kampanya süresince aynı gün içinde tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişler, Digiturk Play’den Süper Lig Hafta Sonu Paketi kazandıracak. Alışveriş keyfini stoklarla sınırlı bu özel hediyeyle taçlandırmak isteyenleri Forum Erzurum’a devam ettiler.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER