Palandöken’de kayak keyfi sürüyor

Palandöken’de kayak keyfi sürüyor

Genel 26.02.2024 09:48:42 0
Palandöken’de kayak keyfi sürüyor
Tarih: 26.02.2024 09:48
Ülkemizin bir çok yöresinde bahar yavaş yavaş yüzünü göstermeye başlarken Palandöken’de kar ve kayak keyfi olanca hızıyla sürüyor.
Bu yıl sezonu diğer kayak merkezlerine göre erken açan ve zaman zaman tam doluluk yaşayan Palandöken Kayak Merkezi’nde yerli ve yabancı turistler, kayağın ve karın keyfini çıkarmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü Palandöken ile Konaklı kayak merkezlerini bünyesinde barındıran Erzurum, kış aylarında kayak severlerin vazgeçilmez adresleri arasında yer alıyor.
Kayak, snowboard ve kızak keyfinin yanı sıra buz duvarı, snow park, dev salıncak, zipline, yamaç paraşütü, insan sapanı ve lastik raftingi ile macera dolu bir tatil fırsatının sunan Palandöken Kayak Merkezi’nde, 1 ile 14 kilometre arasında değişen 55 pistte 87 kilometre kesintisiz kayak yapma imkanı bulunuyor. Dünyanın sayılı kayak merkezleri arasında gösterilen Palandöken’de renkli görüntüler yaşanıyor. Palandöken’de kayak keyfi yaşayan kayak severler pistlerin mükemmel olduğunu dile getirdiler. Büyük bir yoğunluğun yaşandığı Palandöken’de yediden yetmişe kayak coşkusu vardı. Çocuklarla birlikte babalar, anneler, babaanneler kızak keyfi yaşarken kayak coşkusu objektiflere yansıdı.

Haber Kaynak : İHA
Haberi Sesli Oku

İŞ İLANLARI

ÖTEKİ GÜNDEM

Simpsonlar, Trump'ın 2024 başkan adaylığı öngördü iddiası


Öteki Gündem

İsveç'ten Türkiye açıklaması: Yapabileceğimiz bir şey kalmadı


Öteki Gündem