Gündemdekiler Programı 6. Bölüm: Edremit Belediye Başkanı İsmail Say, Gazeteciler Ziya Türk, Şükrü Akyüz, Kenan Gül

Gazeteci Ziya Türk’ün hazırlayıp sunduğu Vangölü TV’de yayınlanan Gündemdekiler Programının bu haftaki konuğu Edremit Belediye Başkanı Av. İsmail Say oldu.
Vangölü TV 28.09.2021 12:18:00 0
Tarih: 01.01.0001 00:00

İhlas Haber Ajansı Van Bölge Müdürü Şükrü Akyüz ve Yeni Şafak, Yeni Akit, Milat Gazeteleri Van Bölge Temsilcisi Kenan Gül’ün sorularını cevaplayan İsmail Say, Belediye Başkanı olarak görev geldiği günden bu yana yaptığı çalışmaları anlattı.

Programda Edremit Belediyesi’nin yol bakım ve onarım çalışmaları, eğitim kurumları başta olmak üzere çeşitli kurum ve kesimlere verilen destekler, yeşillendirme ve park çalışmaları, ahır yıkımları ve kaçak yapılaşma başta olmak üzere ilçede yapılan denetimler, temizlik hizmetleri, pandemi dönemi çalışmaları, sıfır atık projesi, şu ana kadar tamamlanan projeler, yüzen otel ve teleferik projesi dahil devam eden bir çok proje anlatıldı.

Av. İSMAİL SAY HAKKINDAKİ İDDALARA CEVAP VERDİ

2 saat süren programda Belediye Başkanı Av. İsmail Say, sosyal medyada gündeme getirilen Edremit sahillerinin işgal edildiği ve kendi akrabalarını diğer belediyelerde işe aldırdığı, diğer belediye başkanlarını da Edremit Belediyesi’nde işe aldırdığı yönündeki iddiaları açık bir dille reddetti ve cevap verdi.

Kaynak: Vangölü TV