banner10

Sünnet Düğününde Skandal Görüntüler Bu ne Rezillik Dedirtti

Hangi Şehirde Olduğu Beli Olmayan Bir sünnet Düğününde Twerk Dansı Yapan Bir Kadının Görüntüleri Twitter da Yayımlandı

Sünnet Düğününde Skandal Görüntüler Bu ne Rezillik Dedirtti

Köy veya mahalle arasında yapılan bir sünnet düğünü sosyal medyada olay oldu. Sünnet olan çocuğun ve onlarca insanın bakışları arasında twerk dansı yapan kadını görenler şoke oldu.

Sünnet düğününde yaşananlar olay yarattı. Türkiye'de çekildiği ve köy ya da mahalle arasında yapıldığı anlaşılan görüntülerde, sünnet düğününde bir kadın 'twerk' ismi verilen dansı yapıyor.

Sünnet çocuğuyla birlikte piste gelen kadın onlarca insanın bakışları arasında dans ediyor.

Sosyal medyada hızla yayılan görüntülerde sünnet düğününe gelen misafirlerin utanarak genç kadını izlerken, müzisyenin dansçı kadın için alkış istemesi dikkat çekiyor.

Sosyal medyada paylaşılan bir sünnet düğünü videosu görenleri şok etti. Çünkü videoda klasik sünnet düğününden farklı bir görüntüler vardı. İzleyenleri hayretler içinde bırakan paylaşımda bir kadının twerk yaptığı görüldü.

NERESİ OLDUĞU BELLİ DEĞİL

Videonun ne zaman çekildiği bilinmezken, Türkiye'de çekildiği kesin. Ancak hangi şehir olduğu hakkında net bilgi bulunmuyor.

YORUM EKLE
YORUMLAR
SALİHA
SALİHA - 6 ay Önce

KADINLARIN YÜZ KARASI REZİL ŞEREFSIZ MAHLUK...AR DAMARI ĆATLAMIŞ.KAHPE.ALLAHTAN KORKUN YOK BELLİ UTANMAN DAMI KALMADI. YA ORDA SEYREDENLER .O PİSLİĞE NASIL MÜSAADE ETTİLER. AKLIM ALMIYOR. BİZ NASIL BU HALE GELDİK .DİN HAYÂ UTANMA DUYGUSU NEREYE GİTTİ. EDEPSİZLİK AHLAKSIZLIK NORMAL OLMUS.SADECE İZLİYORUZ.ÇOOK YAZIK.

ggg
ggg @SALİHA - 6 ay Önce

bakıyorum da sen de çok güzel izlemişsin maşAllah

Songül
Songül - 6 ay Önce

O kaltağı ve onu oraya çıkaranları derhal içeri tıkmaları gerekiyor

Birgece
Birgece - 6 ay Önce

Arkadan geçen başı kapalı kadına sormak lazım o kaltağı basıl seyretmiş gerçekten Allah korkusu namus inancı olda idi o kadının saçını eline dolardı

Ahmet göreceli
Ahmet göreceli - 5 ay Önce

Bu köy İzmir görece köyü top sahası alanı önünde oldu 3 hafta önce Menderes diye geçiyor baba adı Ferhat ana adı Tülay konel

Halit Ceran
Halit Ceran - 5 ay Önce

Adi üstünde, sünnet olan bu olayda dans ne demek oluyo ki?Dua etmek gerekirken,el insaf el insaf yani.

Gül canõz
Gül canõz - 5 ay Önce

Bunlar Ermeni falanmi yoksa Müslümanlıkla alakası yokmu

SIRADAKİ HABER