banner10

Muş'ta bayram pazarı kuruldu

Muş'ta bayram pazarı kuruldu

Muş Belediyesi Meydanı ile PTT Caddesi civarında yaklaşan Ramazan Bayramı dolayısıyla pazar kuruldu.
Ramazan Bayramı’na kısa süre kalmasıyla birlikte Muş Belediyesi Meydanı ile PTT Caddesi civarında bayram pazarı kuruldu. Her bayramda olduğu gibi Ramazan Bayramı’na da 3 gün kala kurulan ve birçok vatandaşın daha uygun fiyatlarda alışveriş yapmasını sağlayan bayram pazarında, vatandaş eksikliklerini tamamlıyor.
Bütçeye uygun ürünlerin yer aldığı tezgahları gezen vatandaşlar, her yıl kurulan bayram pazarından ihtiyaçlarını karşıladıklarını belirterek, pazardaki ürünlerin daha hesaplı olduğunu söylediler.
Bayram pazarında tezgah kuran esnaflardan Medeni Yayık ise, “Her bayram öncesi olduğu gibi bu bayramda da pazarda tezgah kurduk. Her yıl fazlasıyla bayram pazarına olan ilgi azalmaktadır. Artık eskisi gibi halkımız bayram pazarına ilgi göstermemektedir” dedi.
Pazarda lokum, şeker gibi ürünler sattığını söyleyen Yayık, “Benim kurduğum tezgah üzerinde; lokum, kolonya, şeker, tatlı ürünleri, peçete ve benzeri ürünler yer almaktadır. Her yıl düzenli bir şekilde bayram pazarında yer almaktayım” ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER