Kaymakam Alibeyoğlu, muhtarlarla bir araya geldi

Kaymakam Alibeyoğlu, muhtarlarla bir araya geldi

Bitlis’in Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Özen Alibeyoğlu, mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.
Güroymak Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ufuk Özen Alibeyoğlu, Güroymak ilçesinde bulunan mahalle muhtarlarıyla makamında bir araya geldi. Şimdiye kadar ilçede yapılan belediye çalışmalarını mahalle muhtarlarına anlatan Kaymakam Alibeyoğlu, “Belediye olarak sahada çalışıyoruz. Bizim eksiklerimiz varsa bize anlatmanızı istiyoruz. Sizin görüşleriniz bizim için önemlidir” dedi.
Mahallelerin eksikleri ile ilgili muhtarlardan bilgi alan ve isteklerini dinleyen Kaymakam Alibeyoğlu, eksiklerin hızlı bir şekilde giderilmesi için elinden gelen gayreti göstereceğini söyledi. Muhtarlarla sadece toplantılarda değil, her ortamda ve her zaman görüştüklerini ifade eden Kaymakam Alibeyoğlu, "Yoğun bir programım olmadığı müddetçe siz değerli muhtarlarımıza kapımız her zaman açık. Mesul olduğunuz mahallerinizin sorunlarını halletmek için ben ve mesai arkadaşlarım her zaman yoğun bir mesai sarf ediyoruz. Sizler vasıtasıyla az çok hangi mahallenin ne sorunu var bunlara vakıf olduk. Tabi işin doğası gereği ihtiyaçlar sonsuz, imkanlar kısıtlı. Biz elimizdeki imkanları vatandaşlarımıza sunmak için gayret sarf ediyoruz. Bizler halkımıza hizmet için varız. Sizlerden gelen görüş ve önerileri yerine getirmek biz idarecilerin asli görevidir” diye konuştu.
Özellikle imar yolları hakkında muhtarlardan büyük destek beklediğinin altını çizen Kaymakam Alibeyoğlu, "İlçede yapılan belediye çalışmalarımız ortadadır. Mahalle sakinlerimize daha hızlı ve etkin hizmet yapabilmemiz konusunda yardımcı olmanızı istiyorum. Yaptığımız ve yapacağımız çalışmaları mahalle sakinlerine anlatın. Bu ilçede biz yaşıyorsak, devletimizin bu imkanlarını vatandaşımız için kullanacağız. Vatandaşımız rahat bir şekilde yaşamlarına devam etmesi için belediye olarak elimizden gelen bütün çabayı hep beraber sarf edeceğiz" şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 15:20
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER