Hakkari Çocuk Oyun ve Kültür Merkezi ilgi odağı oldu

Hakkari Çocuk Oyun ve Kültür Merkezi ilgi odağı oldu

HAKKARİ (İHA) – Hakkari Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, ilgi odağı haline gelen Çocuk Oyun ve Kültür Merkezinde incelemelerde bulundu.
Bir süre önce Halife Devriş Mahallesi’nde hizmete giren bin 500 metrekare kapalı alana sahip Çocuk Oyun ve Kültür Merkezi, bir birinden değişik etkinliklere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Günde yaklaşık 300 çocuğun faydalandığı Hakkari Belediyesi Çocuk Oyun ve Kültür Merkezi, yöre halkının ilgi odağı haline geldi.
Çocuk Oyun ve Kültür Merkezinde aile bekleme, kitap okuma ve kafe bölümünün de yer aldığını belirten yetkililer, mesai saatlerinin ise sabah 10.00 ile akşam 20.00’ye kadar olduğunu ifade ettiler.
6 ve 12 yaş arası çocuklar için top havuzu, trambolin, tüneller, tırmanma duvarı, sünger bloklar, aır hockey, basketbol makinesi, şişme oyun parkı, tırtıl tren, langırt, palmiye-dönme dolabı, atlıkarınca, mantar ve değişik oyuncakların bulunduğu Çocuk Oyun ve Kültür Merkezi hafta sonu ailelerle dolup taştı.
Belediye Başkan Vekili Cüneyt Epcim, ilgi odağı haline gelen Çocuk Oyun ve Kültür Merkezinde incelemelerde bulunarak çocukların heyecanına ortak oldu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 11:15
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER