Doğu Ekspresi yolcularına mehterli karşılama

Doğu Ekspresi yolcularına mehterli karşılama

Türkiye’nin 81 ilinden Kars’a gitmek üzere tren yolculuğuna çıkan yaklaşık 400 kişi Erzincan garında Erzincan Belediyesine ait Mehter Takımının coşkulu gösterisiyle karşılandı.
Doğu Ekspresi yolculuğuna çıkmak üzere Türkiye’nin 81 ilinden Ankara’da buluşan insanlar, yaklaşık 26 saat süren uzun tren yoluculuklarında Erzincan da sürpriz bir gösteriyle karşılandılar. Erzincan Belediyesine ait Mehter Takımı, Erzincan garına ulaşan yolculara coşkulu bir gösteri sunarak,750 yolcuya tulum peyniri ve Erzincan tanıtımına ilişkin kataloglar hediye etti.
Doğu Ekspresi yolculuğuna çıkan yolcular Erzincan da karşılaştıkları sürpriz gösteriyi cep telefonları ile kayır altına alarak, Mehter Takımının gösterisine eşlik ettiler.
Doğu Ekspresi yolculuğunun çok keyifli olduğunu ifade eden yolcular Erzincan da karşılaştıkları gösteri karşısında mutlu olduklarını belirterek, Erzincan Belediyesine teşekkürlerini ilettiler.
Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, Erzincan Tren Garı İşletme Müdürü Kenan Aydın tarafından hediye edilen tulum peynirini alan 22010 sefer sayılı yolcular yapılan gösterilerin ardından trene tekrar binerek yolculuklarına devam ettiler.

Güncelleme Tarihi: 08 Şubat 2018, 12:46
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER