Çukur Spor tekrar sahalarda

Ağrının Taşlıçay ilçesinde geçtiğimiz yıl kurulan Çukur spor bu yıl yapılan yerel futbol turnuvasına tekrar katılacak.İlçede kurulan Çukur Spor geçtiğimiz yıl yapılan futbol turnuvasında 15 takım arasında üçüncü olmuştu. Çukur...

Çukur Spor tekrar sahalarda

Ağrının Taşlıçay ilçesinde geçtiğimiz yıl kurulan Çukur spor bu yıl yapılan yerel futbol turnuvasına tekrar katılacak.

İlçede kurulan Çukur Spor geçtiğimiz yıl yapılan futbol turnuvasında 15 takım arasında üçüncü olmuştu. Çukur Spor ilçedeki 16-18 yaş arası gençlerden oluşuyor. Gençler forma ve ayakkabı temini konusunda maddi sıkıntılar yaşıyor. Bu konuda da Çukur film yapımcılarından sosyal medya hesapları üzerinden yardım istediler.

Amaçlarının sokaklarda, internet caflerde ve bilardo salonlarındaki gençleri spora teşvik etmek olduğunu belirten Çukur Spor kulübü Başkanı Cihan Arslan; "Gençlerden çok rağbet alıyoruz, spor kulübümüzde oynamak isteyen çok arkadaşlarımız var, maddi sıkıntılar içerisinde olduğumuz için forma ve ayakkabı bulamıyoruz. Hedefimiz çok amaçlı bir kültür lokali açarak gençleri eğitime ve spora teşvik etmektir. Çukur Film’inden de sosyal medya üzerinden destekler istedik, buradan da destek bekliyoruz" dedi.
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER