Başbakan Yıldırım, Erzincan'a Geliyor

Başbakan Yıldırım, Erzincan'a Geliyor

AK Parti Erzincan 6. Olağan il kongresi 13 Şubat Salı günü yapılacak. AK Parti Erzincan İl Başkanı Mehmet Cavit Şireci yaptığı açıklamada, kongrenin Başbakan Binali Yıldırım’ın katılımı ile gerçekleştirileceğini belirtti.
Erzincan Merkez spor salonunda gerçekleştirilecek olan "Millete Hizmet Yolunda 6. Olağan İl Kongresi" öncesinde açıklamalarda bulunan AK Parti Erzincan İl Başkanı Şireci, “Sadece Erzincan’ımızın değil tüm Türkiye’nin Medarı İftiharı olan sayın başbakanımızın katılımı ile Erzincan 6. İl olağan kongremizi yapacağız. Sayın başbakanımızın yanı sıra genel başkan yardımcıları, Bakanlarımız ve Milletvekillerimizin büyük katılımı ile gerçekleştireceğimiz kongremize tüm Erzincanlı vatandaşlarımızı bekliyoruz." dedi.
Erzincan Merkez Kapalı spor salonunda 13 Şubat Salı günü saat 13.00 da başlayacak olan Kongrenin hazırlık çalışmalarımızı günler öncesinden tamamladıklarını belirten Başkan Şireci, "İnşallah Erzincan’a yakışır bir tarzda Başbakanımızı ağırlayacağız. Havalimanından doğrudan kongre salonuna geçip Başbakanımızın buradan da tüm Türkiye ve dünya kamuoyuna yapacağı konuşmaları dinleyeceğiz. AK Parti Erzincan 6. Olağan il kongremizin Erzincan ve Bölgemize Hayırlar getirmesini diliyorum.” dedi.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 08:25
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER