banner10

Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlaçlama firmaları arasında seçim yaparken çok fazla dikkat etmek gerekir.Bunun en temel sebebi piyasada çok fazla merdivenaltı firmalarının olmasından kaynaklanmaktadır.

Böcek İlaçlama Firmaları Arasında Seçim Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler

İlaçlama firmaları arasında seçim yaparken çok fazla dikkat etmek gerekir.Bunun en temel sebebi piyasada çok fazla merdivenaltı firmalarının olmasından kaynaklanmaktadır.Son verilere göre İstanbul genelinde 3500 adet ilaçlama şirketi faaliyet göstermektedir fakat bunların sadece 160 tanesi ruhsatlı ve Sağlık Bakanlığı onaylı firmadır.Bu sebepten dolayı kaliteli ,kurumsal,ruhsatlı bir firmadan hizmet almak isteyen kişilerin denk gelme oranı çok düşüktür.Bunu minimize etmek için birkaç madde ile sizlere açıklamak istiyoruz.

  • Hizmet alınacak firma Sağlık Bakanlığı onaylı olması gerekmektedir.
  • İlaçlama yapacak firmanın referansları iyi olmalıdır.
  • İlaçlama yapacak firmada 1 adet mesül müdür 1 adet biyosidal uygulayıcı sertifikasına sahip kişinin olması gerekmektedir.
  • İlaçlama yapacak firmanın böcek ilaçlama fiyatları ne çok düşük ne çok pahalı olmalıdır.Düşük fiyat veren firmalardan kesinlikle uzak durulmalı ve hizmet alımı yapılmamalıdır.
  • Hizmet verecek ilaçlama şirketinin 2 saat kadar kısa bir sürede hizmet verebiliyor olması gerekir.
  • İlaçlama hizmeti aldığınız firma sizlere garanti belgesi vermeli ve haşere sorununuz bitmemesi durumunda mutlaka ücretsiz tekrardan haşere ilaçlama hizmetini tekrarlamalıdır.
  • İlaçlama servisi almadan önce müşteri temsilcisi olan kişi o haşere hakkında sizi bilgilendirmeli ve haşere ilaçlama öncesinde ve sonrasında yapılması gerekenleri size söylemelidir.
  • İlaçlamaya gelen personel işinde uzman olmalı sizleri bilgilendirmeli ve titiz çalışmalıdır.

Görüldüğü gibi böcek ilaçlama firmaları arasında seçim yaparken bir çok etken vardır.Bu etkenleri özenle uygulanmalı bu şekilde ilaçlama servisi alınmalıdır.Aksi takdirde hem sorununuz bitmeyecek , hem sağlığınıza zarar gelebilir hem de ödemiş olduğunuz fiyatta boşa gidecektir.Bu duruma gelmemek için firma hakkında detaylı bilgi alınmalıdır.Bizler sizlere yön vermek adına Yüce böcek ilaçlama firmasını önerebiliriz.Firma işinde titiz çalışan bir firmadır.

Son olarak doğru bir ilaçlama firması ile çalışmak için mutlaka 8 madde tek tek uygulanmalıdır.Ufak bir araştırmadan sonra bunlara uyan bir firma siz değerli okurlarımıza sunmak adına burada paylaşacağız.//www.yuceilaclama.comsitesinden bu firmaya ulaşabilir ve İstanbul genelinde her semtte ilaçlama hizmeti alabilirsiniz.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER