Kaymakam Özkan'dan okul ziyareti

Kaymakam Özkan'dan okul ziyareti

Bitlis’in Tatvan Kaymakamı Mehmet Ali Özkan, İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen program kapsamında Tatvan İMKB Yatılı Bölge Ortaokulunu ziyaret etti.
Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği koordinesinde gerçekleştirilen okul ve kurum ziyaretleri kapsamında bu kez Çağlayan Mahallesi’nde bulunan Tatvan İMKB Yatılı Bölge Ortaokulu öğrencilerine yönelik program düzenlendi. Düzenlenen program çerçevesinde okulu ziyaret eden Kaymakam Mehmet Ali Özkan, okulda denetimlerde bulundu. Ziyarette okulun öğrencileriyle de sohbet edip nasihatlerde bulunan Kaymakam Özkan, okulun öğretmen ve idarecilerinin katılımıyla bir toplantı düzenledi.
Yapılan toplantının ardından ise, İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği koordinesinde polis ile toplum arasındaki dayanışmayı arttırmak ve özellikle ilçede bulunan gençlerle olan bağı kuvvetlendirerek suçun önlenmesi ve toplum huzurunun sağlanması amacıyla bir program düzenlendi. Programda, İlçe Emniyet Müdürlüğü Çocuk Büro Amirliği tarafından öğrencilere adli konularda bilgilendirme semineri adı altında sunum yapıldı.
Düzenlenen programda, öğrencilere hitaben bir konuşma gerçekleştiren Kaymakam Özkan, onlara nasihatlerde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 16 Şubat 2018, 10:55
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER