Kaymakam Kırlı'dan okul ziyareti

Kaymakam Kırlı'dan okul ziyareti

Muş’un Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı ve Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya yarıyıl tatilinin bitmesiyle ders başı yapan öğrencileri okullarında ziyaret ettiler.
Malazgirt Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Soner Kırlı, beraberindeki Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya ile yarıyıl tatilinin bitmesi üzerine ders başı yapan Fatih Ortaokulu öğrencilerini ziyaret ederek başarılar dilediler. Malazgirt Kaymakamı Soner Kırlı ve Milli Eğitim Müdürü Vedat Kaya, öğrencilere daha çok çalışmaları ve başarılı olabilmeleri için önerilerde bulundular.
Eğitim öğretimdeki başarı için her koşulda destek olacaklarını belirten Kaymakam Kırlı, “Sevgili öğrenciler, artık tatil bitti şimdi ders çalışma zamanı. Öğretmenlerinizi dinleyin. Boş zamanlarınızda bol bol kitap okuyun. Biz kaymakamlık ve belediye olarak eğitim öğretime çok önem veriyoruz. Siz değerli öğrencilerimizin en güzel ortamlarda okuması için elimizden gelen tüm gayretleri sarf edeceğiz” dedi.
Kaymakam Kırlı, ziyaret ettiği Fatih Ortaokulunda idareciler ve öğretmenlerle de bir araya gelerek, öğrencilerin ve okulun durumu hakkında bilgi aldı.

Güncelleme Tarihi: 07 Şubat 2018, 08:11
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER