banner10

ABD, Türkiye ile Rusya'ya resmen savaş açtı

ABD çıldırmaya başladı. Rusya’dan başlayıp özellikle Türkiye’nin üzerinden geçen ve Amerika’yı saf dışı yapan Türk gaz boru hattı ABD’yi sinir ediyor.

ABD, Türkiye ile Rusya'ya resmen savaş açtı

ABD çıldırmaya başladı. Rusya’dan başlayıp özellikle Türkiye’nin üzerinden geçen ve Amerika’yı saf dışı yapan Türk Gaz Boru Hattı Projesi ABD’yi sinir ediyor.

ABD Dışişleri Bakanı Mike Pompeo’nun gelecek haftadaki Avrupa turu sırasında, TürkAkım doğalgaz boru hattı projesine destek veren ülkeleri vazgeçirme mesaisi yapacağı öğrenildi.

Artık zavallı bir Amerika var karşımızda. Hiç bir şey yapamayan ama sadece tehdit ile bir şeyler yapmaya çalışan bir ülke haline geldi. Venezuellayi tehdit eder, Çini tehdit eder, İran’ı Türkiye’yi tehdit eder. Bizle iş yapan ülkeleri tehdit eder ama hiç bir şey yapamazlar.

İşte bu ABD’nin zavallıligidir. Bunu size gaz verelim diye söylemiyoruz. Gerçekten ABD şu an zavallı bir durumda yok oluşuna doğru adım adım giriyor. Yapabildiği tek bir şey ise sadece tehdit. Durmadan tehdit. Sözde tehdit. Artık pençesi kalmadı bu yüzden sadece havlıyor. Havlıyor. 

İşte bu zamanla hemde kısa bir zamanda gösterecek ki nasıl SSCB bir anda çöktü ise, hasta adam Amerika’da bir anda böyle çökecek.

İşte bizim yaşadığımız tarihi an bu andır. Fark etmesek de bu yok oluşu sadece görmeniz yeterli. 

SİZDEN İSTEĞİMİZ

Bu gönderiyi beğenerek, sosyal medyada paylaşarak veya whasapp'tan telefon rehberinizdeki kişilere göndererek daha fazla kişiye ulaşmasını sağlayabilir, daha fazla insanın bu konu hakkında bilinçlenmesine destek verebilirsiniz..

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER