banner10

Spotify en çok dinlediğim şarkılara nasıl bakılır?

Spotify'da en çok dinlenen şarkılara nasıl bakılır? Spotify’ın Wrapped özelliğiyle 2019 içinde en çok dinlenen gruplar, sanatçılar ve isimler belli oldu. Kullanıcıları yılın özetine nasıl bakacaklarını merak ediyorlar. Peki Spotify'da yılın özetine nasıl bakılır?

Spotify en çok dinlediğim şarkılara nasıl bakılır?

Spotify'da en çok dinlenen şarkılara nasıl bakılır? Müzik dinleme platformu Spotify, kullanıcılarının merakla beklediği 2019 Kişisel Özeti(Wrapped) verilerini duyurdu. Spotify, Wrapped ile “Acaba bu sene neleri dinledim?” sorusunun cevabını vermeye hazır.

Spotify’ın Wrapped özelliğiyle 2019 içinde en çok dinlenen gruplar, sanatçılar ve isimler belli oldu. Spotify’ın her yılın sonunda aktif ettiği ve merakla beklenen özelliği, bu yıl kendisini bir adım öteye taşımış bir şekilde geldi.

BİRÇOK YENİ ÖZELLİK PAYLAŞILDI

Bu sene malum sorunun cevabından fazlasını da bizlere sunan Spotify; tek tek hangi şarkıyı ve sanatçıyı dinlediğimizin yanı sıra Spotify’da ne kadar zaman geçirdiğimizi, bu yıl yaptığımız sanatçı keşiflerini, yeni kullanıma açtığı podcast özelliğiyle ne kadar içli dışlı olduğumuzu, en çok hangi janralara göz kırptığımızı, mevsimlere göre değişen müzik anlayışımızı ve son on yılda yayınlanan albümler arasından yıllara göre en çok kimleri ne kadar dinlediğimizi gösteren listesiyle arkadaş ortamında uzun süre konuşulacak özelliğini paylaştı.

Spotify'ın yapmış olduğu resmi açıklama ise şu şekilde;

''2019 yılında, dünyanın her yanından milyonlarca insan, sevdikleri müzikleri ve podcast’leri dinlemek ve yeni favorilerini keşfetmek için Spotify’a geldi. Peki, 2019 yılı sizin için nasıl geçti? Yıla şöyle bir bakmak ve kendi “en”lerinizi keşfetmek için Spotify 2019 Kişisel Özeti (Wrapped) verilerine göz atabilirsiniz.

SPOTİFY 2019 KİŞİSEL ÖZETİ İLE YILI HATIRLAMAYA VAR MISIN?

2019 yılında, dünyanın her yanından milyonlarca insan, sevdikleri müzikleri ve podcast’leri dinlemek ve yeni favorilerini keşfetmek için Spotify’a geldi. Peki, 2019 yılı sizin için nasıl geçti? Yıla şöyle bir bakmak ve kendi “en”lerinizi keşfetmek için Spotify 2019 Kişisel Özeti (Wrapped) verilerine göz atabilirsiniz.

Spotify bu sene, sadece Kişisel “Özet” deneyimini hatırlatmakla kalmıyor, aynı zamanda “On Yıllık Özetim” opsiyonu ile kullanıcıların on yıla uzanan dinleme verilerini de gösteriyor. Böylece kullanıcılar, 2019 ve on yıl boyunca en çok dinledikleri ve keşfettikleri şarkı, albüm, sanatçı ve podcast yayınlarına erişebilecek. 2019 yılında en çok dinlediğiniz favori sanatçı kimdi? Yılın her mevsiminde en çok dinlediğiniz şarkı neydi? Spotify Kişisel “Özeti” için daha fazla bilgiye ulaşmak ve kendi özetinizi görmek için Spotify’ın blog sayfası For the Record ‘daki paylaşıma bakabilirsiniz.

Sonrasında ise kişiselleştirilmiş çalma listesi üzerinden favori sanatçı ve albümlerinizi yeniden keşfedebilir ya da bu sene Spotify’da en çok dinlenen şarkılara buradan, 10 yıllık verilere ise buradan göz atabilirsiniz! Unutmayın, Kişisel 2019 “Özeti” (Wrapped) paylaşım kartınız ile sonuçlarınızı Instagram, Twitter, Snapchat ve Facebook üzerinden kolayca paylaşabilirsiniz.''

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER