Yılmaz Tekin ve Savaş Nurullah Kıylık Van'da Gündem programına konuk oldu

Van FM'de yayınlanan, Gazeteci-Yazar Ziya Türk'ün sunumuyla Van'da Gündem Programı'nın bugünkü konukları Memleketim Van Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Tekin ile AK Parti Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık oldu.

Yılmaz Tekin ve Savaş Nurullah Kıylık Van'da Gündem programına konuk oldu

Van FM'de yayınlanan ve Gazeteci-Yazar Ziya Türk'ün hazırlayıp sunduğu Van'da Gündem Programın'da bugün iki stüdyo konuğu vardı.. 

 

Saat 15.00'de başlayan programın ilk konuğu Memleketim Van Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Yılmaz Tekin oldu. Saat 16.10'a kadar süren programda, gazeteci gözüyle Van ve sorunları konuşuldu.

 

Saat 17.00'de başlayan programın ikinci bölümünde AK Parti Edremit İlçe Başkanı Av. Savaş Nurullah Kıylık stüdyo konuğu oldu. Programda, Türkiye'ye uygulanan döviz operasyonu ve halka yansımaları, hizmet siyasetinin kazanımlarının yanısar ideolojik siyasetin halka ve kente kaybettirdikleri konuşuldu. Mart 2019 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimlerinde halkın aldığı hizmetlerin korunması ve gelişmesi için doğru tercih yapması gerektiği ifade edildi. 

 

 

Yılmaz Tekin'in konuk olduğu 1. bölümü izlemek için TIKLAYIN

 

Av.Nurullah Savaş Kıylık'ın konuk oludğu 2. Bölümü izlemek için TIKLAYIN

Güncelleme Tarihi: 28 Eylül 2018, 17:49
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER