Ülker Cem Kaplan, İsmail Güngör, Bilal Emre Yörük ve Kenan Gül Van'da Gündem Programı'na konuk oldu

Van FM'de yayınlanan ve Gazeteci Ziya Türk'ün hazırlayıp sunduğu Van'da Gündem Programı'nın bugünkü konukları,Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan, Fen İşleri Daire Başkanı İsmail Güngör, KOSGEB Van İl Müdürü Bilal Emre Yörük ve Gazeteci Kenan Gül oldu.

Ülker Cem Kaplan, İsmail Güngör, Bilal Emre Yörük ve Kenan Gül Van'da Gündem Programı'na konuk oldu

Van FM'de yayınlanan ve Gazeteci Ziya Türk'ün hazırlayıp sunduğu Van'da Gündem Programı'nın bugünkü konukları,Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Ülker Cem Kaplan, Fen İşleri Daire Başkanı İsmail Güngör, KOSGEB Van İl Müdürü Bilal Emre Yörük ve Sabah, Yeni Şafak, Akit ve Milat Gazetelir Van Temsilcisi Kenan Gül oldu.

 

Programın ilk bölümünde Van Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı'nın yaptığı çalışmalardan olan, Kent Meydanı, Park AVM, İskele Caddesi, Fidanlık Parkı, Kent Müzesi, il genelinde yapılan yatırım ve hizmetleri Ülker Cem Kaplan ve İsmail Güngör tarafından detaylı bir şekilde anlatıldı. 

 

Programın ikinci bölümünde ise KOSGEB'in verdiği destekler, desteklerden yararlanma şartları, girişimcilerin ve yenilikçi projelerin öneminden söz eden Bilal Emre Yörük, Van İŞGEM'in çağın şartlarına uygun olarak büyük bir atılım yaptığına vurgu yaptı. 

 

Programın üçüncü bölümünde ise Van'da yaşanan olumsuz gelişmeler karşısında ve yapılması gereken hizmetler konusunda Van medyasının durumunu analiz eden Gazeteci Kenan Gül, sadece ideolojine hizmet etmek için yalan ve iftira atmanın gazetecilik ahlak ve ilkeleri ile bağdaşmadığına dikkat çekti.

 

Ülker Cem Kaplan ile İsmail Güngör'ün konuk olduğu Van'da Gündem Programı 1.Bölüm TIKLA İZLE

Bilal Emre Yörük'ün konuk olduğu Van'da Gündem Programı 2. Bölüm TIKLA İZLE

Kenan Gül'ün konuk olduğu Van'da Gündem Programı 3. Bölüm TIKLA İZLE

 

 

Güncelleme Tarihi: 19 Ekim 2018, 21:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER